آموزش ویدئویی 4 اندیکاتور ترسیم اتوماتیک سطوح حمایت و مقاومت

آموزش ویدئویی 4 اندیکاتور ترسیم اتوماتیک سطوح حمایت و مقاومت

سطوح حمایت و مقاومت یکی از کاربردی‌ترین مفاهیم در تحلیل تکنیکال و به طور کلی بازارهای مالی هستند. بدون شناخت دقیق و اصولی سطوح حمایت و مقاومت نمی‌توان مرزهای بازار و نواحی که احتمال واکنش قیمت به آنها وجود دارد را تشخیص داد. حتی از این سطوح برای شناسایی نواحی قرار دادن حد سود و حد ضرر نیز می‌توان استفاده کرد. 

تشخیص سطوح حمایت و مقاومت برای افراد با تجربه بسیار ساده است اما افراد کم تجربه‌تر ممکن برای شناسایی این نواحی با مشکل مواجه شوند. حتی اگر یک تحلیلگر با تجربه باشید نیز استفاده از این اندیکاتور می‌تواند به عنوان یک ابزار کمکی بسیار کاربردی باشد. 

در این مطلب از آکادمی چارتیکس که به صورت ویدئویی تقدیم شما همراهان گرامی میگردد قصد داریم تا شما را با 4 اندیکاتور بسیار جذاب که برای ترسیم خودکار سطوح حمایت و مقاومت به کار میروند را آشنا کنیم. این اندیکاتورها علاوه بر تریدینگ ویو، در وبسایت چارتیکس نیز وجود دارند و می‌توانید به سادگی از آنها استفاده کنید. با ما همراه باشید…

اندیکاتورهایی که در این ویدئوی آموزشی مورد بررسی قرار خواهند گرفت شامل موارد زیر می‌شوند:

Support & Resistance Levels With Breaks

Auto Support Resistance

Pivot High Low Line

Swing High Low Support Resistance

جمع بندی

در این ویدئوی آموزشی سعی کردیم تا اندیکاتورهایی که میتوانند به شما در تشخیص سطوح حمایت/مقاومت و پیوت‌های بازار کمک کنند را معرفی کنیم. این اندیکاتورها هم برای تریدرهای مبتدی و هم تریدرهای حرفه‌ای‌ کاربردی هستند و میتوانند سطوح مهم را برای شما علامتگذاری کنند. با این حال باز هم به این نکته دقت داشته باشید که این اندیکاتورها صرفا ابزارهای کمکی هستند و بایستی آنها را با استراتژی معاملاتی خود ترکیب کنید تا از بروز خطا تا حد امکان جلوگیری نمایید.

نمودار طلا و ارز آموزش نسخه موبایل چارتیکس نمودار بورس ایران آموزش تنظیمات تریدینگ ویو
نمودار اونس طلا نمودار فارکس نمودار سکه آموزش چارتیکس
آموزش تریدینگ ویو نمودار آتی بورس کالا نمودار آبشده تقویم اقتصادی فارسی
دیدگاه‌ها ۲
ارسال دیدگاه جدید