تحلیل اونس طلا + گزارش اقتصادی

تحلیل اونس طلا + گزارش اقتصادی

اونس جهانی طلا با از دست دادن خط روند صعودی به ناحیه میانی بازار (Mid LvL روی نمودار) رسید و تا کف این ناحیه نیز پیشروی کرد. همچنین قیمت در حال نزدیک شدن به یک خط روند نزولی مهم است که احتمالا واکنش نزولی را در پی خواهد داشت. همه این موارد نشان میدهند کماکان تمایلات نزولی حفظ شده و ممکن است شاهد ریزش‌های بیشتری باشیم. با این حال شکست ناحیه میانی شرط مهمی برای ادامه ریزش است.

اما در تایم فریم 4 ساعته قیمت فعلا مایل به صعود است. در واقع تا زمانی که قیمت بالای ناحیه آبی رنگ (1899-1903) باشد احتمال صعود بیشتر است و میتواند به سمت اهداف 1931-1934 و 1945-1948 حرکت کند. توجه داشته باشید که نواحی قرمز رنگ مقاومتی بوده و احتمال برگشت از هر کدام وجود خواهد داشت.
همچنین خط چین‌های سفید نیز محدوده حمایت بسیار مهم بازار را نشان میدهند که از دست رفتن آنها میتواند به یک ریزش سنگین منجر شود.

روز جمعه این هفته میتواند یک روز بسیار مهم برای اونس جهانی طلا باشد. چرا که گزارش‌های نرخ بیکاری، میانگین دستمزد ساعتی و از همه مهمتر NFP در این روز منتشر خواهند شد که میتواند نوسانات بالا و حرکات پرقدرتی را در بازار ایجاد کند.
به منظور دسترسی به گزارش‌های اقتصادی و تنظیم هشدار روی آنها میتوانید از تقویم اقتصادی فارسی چارتیکس استفاده کنید.

لینک تقویم اقتصادی

تحلیل فوق صرفا یک پیشبینی از شرایط کلی بازار بوده و پیشنهاد خرید یا فروش محسوب نمیشود. بنابراین چارتیکس مسئولیتی در قبال استفاده کاربران از این تحلیل را نخواهد پذیرفت.

نمودار طلا و ارز آموزش نسخه موبایل چارتیکس نمودار بورس ایران آموزش تنظیمات تریدینگ ویو
نمودار اونس طلا نمودار فارکس نمودار سکه آموزش چارتیکس
آموزش تریدینگ ویو نمودار آتی بورس کالا نمودار آبشده تقویم اقتصادی فارسی
دیدگاه‌ها ۰
ارسال دیدگاه جدید