تحلیل اونس طلا + گزارش اقتصادی

تحلیل اونس طلا + گزارش اقتصادی

تحلیل تکنیکال اونس طلا در هفته جاری

بازار دقیقا مطابق تحلیل قبلی که در آکادمی چارتیکس منتشر شده بود حرکت کرد. در واقع بعد از رسیدن اونس جهانی طلا به ناحیه تقاطع خطوط روندی که به آنها اشاره کرده بودیم، بازار حرکت نزولی خود را آغاز کرد و بعد از مدتی حمایت شدن در ناحیه میانی (Mid LvL) سرانجام این حمایت را از دست داد.

برای نمایش بهتر روی عکس کلیک کنید!

اما در حال حاضر یک کانال نزولی را مشاهده میکنیم که قیمت در حال پیشروی به سمت کف آن می‌باشد. همچنین با توجه حرکت نزولی قیمت امکان ریزش تا ناحیه 1805-1797 وجود دارد که در این محدوده با یک ناحیه حمایتی قوی و همچنین محدوده کف کانال نزولی روبرو هستیم که ممکن است شکستن آن برای اونس کمی مشکل باشد.
در صورت اصلاح صعودی به سمت بالا، با ناحیه مقاومتی ۱۸۸۵-۱۸۹۵ روبرو خواهیم شد. در صورت وقوع این حرکت میتوانیم آن را پولبک به حمایت شکسته شده در نظر بگیریم و مجددا منتظر ریزش دوباره قیمت باشیم.

 

تقویم اقتصادی هفته جاری

همچنین در انتهای هفته گزارش بسیار مهم اشتغال بخش غیرکشاورزی آمریکا یا همان NFP را خواهیم داشت که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و میتواند منجر به بروز نوسانات قدرتمندی در بازار شود. بنابراین توصیه میکنیم در صورتی که پوزیشن معاملاتی باز دارید، در زمان انتشار این گزارش معاملات خود را مدیریت کنید.

نمودارهای بازارهای مالی را در چارتیکس مشاهده کنید!

نمودارهای بازارهای مالی را در چارتیکس مشاهده کنید!

نمودار طلا و ارز آموزش نسخه موبایل چارتیکس نمودار بورس ایران آموزش تنظیمات تریدینگ ویو
نمودار اونس طلا نمودار فارکس نمودار سکه آموزش چارتیکس
آموزش تریدینگ ویو نمودار آتی بورس کالا نمودار آبشده تقویم اقتصادی فارسی
دیدگاه‌ها ۰
ارسال دیدگاه جدید