تحلیل اونس طلا در ابتدای 2023 میلادی

تحلیل اونس طلا در ابتدای 2023 میلادی

تحلیل تکنیکال اونس طلا

اونس جهانی طلا بالاخره به هدف محدوده 1835 – 1840 دلار (هدف کف دوقلو) که در تحلیل‌هایی قبلی به آن اشاره کرده بودیم دست پیدا کرد. اما در حال حاضر باید به این موضوع توجه داشت که ساختار حرکتی اونس به صورت بالا رونده اما فشرده است. معمولا زمان‌هایی که فشردگی در حرکات بازار مشاهده میشود میتواند ناشی از کم بودن قدرت روند باشد. همچنین کمی بالاتر ناحیه عرضه بین 18581880 مشاهده میشود که میتواند مانع از پیشروی قیمت شده و باعث اصلاح بازار به سمت پایین شود.


همچنین در حال حاضر برای خریداران حمایتی در محدوده 18001805 دلار وجود دارد که تا زمانی که قیمت تثیبت پرقدرتی زیر این ناحیه نداشته باشد همچنان میتواند به حرکت صعودی خود ادامه دهد.

  • دامنه های تقاضا به ترتیب: 1765172717021665 
  • دامنه های عرضه به ترتیب:  185818801998
  • سطح تبدیل: 1804

نمودار اونس طلا

نمودار از چارتیکس
 
 
در ادامه با گزارش های اقتصادی که در هفته جاری میتواند بر روی اونس طلا واکنش نشان دهد را قرار داده ایم:

در میان رویدادهای اقتصادی بالا بایستی توجه ویژه‌ای به روز جمعه که در ساعت 17 گزارش مربوط به اشتغال بخش غیر کشاورزی و نرخ بیکاری آمریکا منتشر خواهد شد داشت. چرا که میتوانند باعث بروز نوسانات زیادی در قیمت اونس جهانی طلا شوند. همچنین نشست فدرال رزرو نیز مهم می‌باشد هرچند که در این جلسه قرار بر تغییر نرخ بهره نیست

سلب مسئولیت: این تحلیل به هیچ عنوان سیگنال خرید یا فروش محسوب نمی‌شود و صرفا یک پیشبینی از شرایط بازار می‌باشد. بنابراین چارتیکس در قبال استفاده کاربران از آن و سود و زیان ناشی از آن مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.

نمودارهای بازارهای مالی را در چارتیکس مشاهده کنید!

نمودار طلا و ارز آموزش نسخه موبایل چارتیکس نمودار بورس ایران آموزش تنظیمات تریدینگ ویو
نمودار اونس طلا نمودار فارکس نمودار سکه آموزش چارتیکس
آموزش تریدینگ ویو نمودار آتی بورس کالا نمودار آبشده تقویم اقتصادی فارسی
دیدگاه‌ها ۰
ارسال دیدگاه جدید